menu in
Evenementen

Gezond tijdens de lockdown: sport online in Sittard-Geleen!

21 jan 2021 − 02 mrt 2021
De lockdown is verlengd. Ons wordt geadviseerd om zoveel mogelijk thuis te blijven. Gelukkig zijn veel van onze lokale sportscholen creatief geweest om online sporten aan te bieden.

Ondersteun onze lokale ondernemers en houd je gezondheid op peil! Zo kun je gewoon je groepslessen blijven volgen of heerlijk ontspannen bij een yoga-sessie. Bekijk het onderstaande overzicht van online sportaanbieders in Sittard-Geleen en kies uit wat het beste bij je past.   

Voor alle aanbieders geldt: volg ook het Facebook-kanaal voor de meest actuele informatie. Let goed op of er voor groepslessen een abonnement afgesloten moet worden.

Sta je er als sportschool niet bij? Stuur ons een bericht en we voegen je toe aan de lijst.

Veel plezier!



 Sportschool Sport  Online
 Anytime Fitness Sittard Groepslessen, spinning en Body Workouts  www.anytimefitness.nl
YouTube 
Anytime Fitness App
Anytime Fitness Academy
 Work Out Geleen Groepslessen en Body Workouts  www.workoutgeleen.nl
www.workoutsonline.nl 
 Health & Sportsclub Vouershof Geleen Groepslessen en Body Workouts  www.vouershof.nl
YouTube 
 Basic Fit Sittard  Groepslessen  www.basic-fit.com
Basic Fit App
 Sportvision  Workouts, Yoga en Seniorensport www.sportvision-geleen.nl
YouTube
 My 35'  Workouts, challenges, wandeltochten, voeding www.my35.nl
 Fit for free  Groepslessen www.fitforfree.nl
 Ecsplore  Digitale gymlessen www.ecsplore.nl
 Laco  Digitale sportlessen www.laco.eu/geleen-glanerbrook
Twitch.tv
 Yogaplace Sittard  Yogalessen www.yogaplace.nl
 Yogastudion Mieke van Wersch  Yogalessen yogageleen.nl
 The Yoga Hub  Yogalessen www.theyogahub.nl
 Sanin Sport Support  Online coaching www.saninsportsupport.nl
 Body Office  Personal Coaching bodyoffice.nl
 Leef & Beweeg  Personal training buiten, online groepslessen www.leefenbeweeg.nl
 Personal Training & Coaching 4U  Personal training, voeding en pilates personaltraining4ublog
 Schepbalans  Pilates groepen en individueel schepbalans.nl
 Dansstudio Rick Schmitz  Danslessen, Zumba en kids lessen rickschmitz.jouwweb.nl
 Dance Studio On Fire  Danslessen voor jong en oud www.dancestudio-onfire.nl
 Dansschool Clara Lamar  Zumba  claralamar.nl
http://www.laco.eu/geleen-glanerbrook
http://www.laco.eu/geleen-glanerbrook
http://www.laco.eu/geleen-glanerbrook

<< Terug naar evenementoverzicht
Delen via:
Toon overige evenementen >>

Meer nieuws over Vrijetijd

Filter
Terug naar boven